Self İstanbul görücüye çıktı

EKONOMİ SERVİSİ

Bugüne kadar ortalama 50 taahhüt işine imza attıklarını belirten Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz, yeni ’ için 203 milyon yatırım yapacaklarını belirterek, “ Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde konumlanan projemiz için inşaat çalışmaları başladı. Teslimleri Eylül 2019’da yapmayı planlıyoruz. Projemizde 609 konut, 60 mağaza ve 27 dersliği olan bir okul yer alacak” dedi.

Karadeniz, 26 bin metrekare alanda yükselen proje alanında ‘Yurtiçi Kargo’ binası bulunduğunu ve bunu yıkarak kapsamında proje geliştirdiklerini beyan etti. 

Yüzde 85’i peyzaj

Balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 daire ile çatı dubleksi ve bahçe katları tasarladıklarını ifade eden Karadeniz, “Dairelerin metrekare satış fiyatı 3 bin 200 lira. Fiyatlar ise 229 bin liradan başlıyor” dedi. Proje alanının yüzde 85’ini peyzaja ayırdıklarını belirten Karadeniz, yetişkinlere geniş toplumsal alan, küçüklere da hususi bin metrekare alan tasarladıklarını kaydetti. Projenin konumuna da dikkat çeken Karadeniz, metrobüse adım atma mesafesinde yer edinen projenin yapımı planlanan 2 metro hattına da komşu bulunduğunu dile getirdi.

Bir önceki haberimiz olan Veliefendi'ye 1262 konut başlıklı haberimizde , ve Zeytinburnu hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı