Osmangazi Belediye Meclisi Senenin Son Toplantısını Yaptı

IHA

Osmangazi ’nin aralık ayı olağan toplantısı yapılmış oldu.
Senenin son meclis toplantısında gündem maddelerinin görüşülmesinden ilkin Başkan Mustafa Dündar, kasım ayında meydana gelen emekler hakkında meclis üyelerine informasyon verirken, AK Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı’na aday olan Oktay Yılmaz, meclis üyeliği görevinden çekilme etti.
Osmangazi Belediyesi olarak birçok projenin tüm hızıyla devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Osmangazi Atletizm Salonu’nun inşaat kısmı bitti. Koltukların montajı yapılıyor. İnşallah, yakın bir zamanda Türkiye’nin en büyük spor salonunu Bursa’ya kazandırmış olacağız. 1. Murat İmarethanesi’ndeki çalışmalarımız son aşamaya geldi. Soğanlı Projesi’ndeki çevre düzenlemesi ve yol çalışmaları da hızlı bir şekilde devam ediyor. Türkiye’de bir benzeri olmayan Kaliteli Yaşam Merkezi, belediyemizin en büyük bütçeli işi. Temel kazı ve zemin sağlamlaştırma çalışmalarının ardından önümüzdeki günlerde temel atma töreni gerçekleştireceğiz. Şehircilik çalışmalarının yanı sıra, kültür merkezlerimiz, spor tesislerimiz de son derece aktif faaliyetler içerisinde” dedi.

Bir önceki haberimiz olan İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurul Toplantısı gerçekleştirildi başlıklı haberimizde hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı