Kentsel dönüşümün öncüsü KİPTAŞ Locamahal’i lanse etti

“);
$(document).on(“click”,”.adm-ads-area[data-ad-type=’inread’] .close-ad”, function() );
});

projelerinin en mühim kurumlarından önde gelen  KİPTAŞ, geliştirdiği yeni projelerle sürecine katkı sağlamaya devam ediyor. Bugüne dek inşa etmiş olduğu 75.000 konutla kalite ve güvenin sembolü haline gelen KİPTAŞ, İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Veliefendi’de 1262 konutluk yeni bir projeye imza atıyor. 

“Yerinizi alın, geleceği kazanın” sloganıyla İstanbul’un pilot bölgesi ’nda prestijli bir yaşam merkezi inşa eden KİPTAŞ, ayrıcalıklı ve toplumsal donatı zengini projesiyle bölgedeki dönüşüme öncülük ediyor. 
36 bin metrekare alan üstünde 20 bloktan oluşan Locamahal Veliefendi, lokasyonuyla yatırımcıların dikkatini çekiyor.  Özellikli konumu, mimari yapısı ve birinci derslik araç-gereç kalitesi ile bölgenin sembol projesi olarak öne çıkan Locamahal Veliefendi’de en ufak dairelerin metrekaresi lansmana hususi  5.750 TL’den başlıyor. Şehrin kalbinde yükselen ve lokasyonuyla son aşama cazip bir noktada yer edinen Locamahal Veliefendi, İstanbulluların en oldukca tercih etmiş olduğu gözde yaşam alanları içinde içeriyor. 
Sahil hattıyla, E-5 Otoyolu’na yakınlığıyla,  Metro, Metrobüs, deniz otobüsü, Avrasya Tüneli ve Marmaray benzer biçimde tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer edinen Locamahal Veliefendi projesi; sahil – E-5  içinde yer edinen konumuyla yatırımcılara büyük avantaj sağlayacak.

YILDIRIM: “ SÜRECİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYORUZ” 
KİPTAŞ olarak 75 bin konutla  kaliteli yaşamı İstanbul’un dört bir yanına yaymanın mutluluğu içinde olduklarını belirten KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım; “Şehrin kalbindeki konumu ve lokasyonuyla son aşama cazip bir noktada yer edinen Locamahal Veliefendi projemiz, İstanbulluların ençok tercih etmiş olduğu gözde yaşam alanları içinde içeriyor. Sahil hattıyla, E-5 Otoyolu’na yakınlığıyla,  Metro, Metrobüs, deniz otobüsü ve Marmaray benzer biçimde tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer edinen Locamahal Veliefendi projemiz; sahile ve E-5’e 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na 8 dakikalık mesafesiyle yatırımcılara büyük avantaj sağlayacak. Böylesine kıymetli bir bölgeye yatırım yapmaktan, için örnek teşkil edecek bir projeyi daha hayata geçirmekten ve bu kıymetli bölgeye daha oldukca kıymet kazandırıyor olmaktan büyük kıvanç duyuyoruz. Burası ciddi anlamda potansiyeli yüksek bir lokasyon. noktasında İstanbul’da, bilhassa ve çevresinde gerçekleştirilecek her bir projenin önemi büyük.  Sonuçta halkımıza hizmet ediyoruz, daha çağdaş, sıhhatli, güvenilir, zelzele riski öngörülerek inşa edilmiş yepyeni evler teslim ediyoruz. KİPTAŞ olarak 450 milyon TL yatırımla inşaa edeceğimiz Locamahal Veliefendi projemizle bölgeye ikimiz de maksimum katma kıymet sağlamayı amaçlıyoruz”dedi.

ŞEHRİN MERKEZİNDE AYRICALIKLI BİR YAŞAM MERKEZİ
İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Veliefendi’de, E-5’in yanı başlangıcında, Avrasya Tüneli ve Marmaray’a 5 dakika mesafede konumlanan Locamahal Veliefendi ile KİPTAŞ, yaşama dair tüm ayrıcalıkları şehrin kalbine taşıyor.
Büyüklükleri 119 metrekare ile 208 metrekare içinde değişen 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 3 tip daire seçeneği bulunan projede toplam 1.262 konut içeriyor. Modern yaşamın tüm özelliklerinin hayata geçirileceği Locamahal’de; temalı çocuk oyun alanları, spor sahaları, fitness merkezi, sauna, Türk Hamamı, havuz, yürüyüş-koşu ve bisiklet parkurları bulunuyor. 
Locamahal Veliefendi’de ek olarak küçüklere hususi; atlama taşları, metal sazlıklar, tırmanma duvarı, kum havuzu, kaydırak, tünelli kaydırak, oyun tepeleri ve  temalı oyun parklarıyla keyifle zaman geçirebilecekleri geniş alanlar sunuluyor.
Projede her daireye hususi tanımlanan otopark alanlarının yanı sıra  7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti de mevcut. 

BÖLGENİN EN ULAŞILABİLİR PROJESİ
yatırımcılarının gözde noktaları içinde yer edinen ve kazançlı bir gelecek vadeden Locamahal Veliefendi, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.
E-5 Otoyolu’nun yanı başındaki konumuyla bölgenin en ulaşılabilir projesi olarak öne çıkan Locamahal Veliefendi, Metro durağına adım atma mesafesinde bulunuyor. 
Proje ek olarak sahil yolu bağlantısıyla Deniz Otobüslerine, Avrasya Tüneline ve  Marmaray’a 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor. 
Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanan projenin inşa emek harcamaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bir önceki haberimiz olan Kentsel dönüşümün öncüsü KİPTAŞ Locamahal'i lanse etti başlıklı haberimizde , ve kentsel dönüşüm hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı