Ilgın İnşaat’tan master planlı dönüşüm projesi

SİBEL SANCAKLI

İSTANBUL – ve Konut’un müteahhit firmalarından şirket, Belediyesi ortaklığıyla Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesinin lansmanını gerçekleştirmiş oldu. Kurban Bayramı’na hususi sunmuş olduğu kampanya ile yatırımcılara, 48 aya kadar vade ayrımsız taksitlendirme seçenekleri sunuluyor. ’in, Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp zamanı yarımadaya kadar uzanan dairelerinin tutarları 229 bin TL’den başlıyor.

Projeyle ilgili görüşlerini dile getiren Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, İstanbulluların zelzele olacak endişesiyle hayatlarını geçiremeyeceklerini belirterek, “Ben kentsel dönüşüme kentsel dönüşümün biraz ötesinde bakıyorum. Yalnızca bir bina yıkıp yenisini yapmak olarak değil. Zihnimizi kentsel dönüşüme hazırlamalıyız. algısı yerine, şehirlerde değişim algısı kurgulamalıyız” diye konuştu. Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, “Yatırımcılarımızı yapılan ve planlanan ulaştırma yatırımlarıyla Türkiye’nin en hızla gelişen bölgesinde, tarihi yarımadaya komşu ilk yaşam projesinden ev sahibi yapmak için bayrama özel çok cazip ödeme seçeneği sunan bir kampanya başlattık. Kampanyamızdan yararlanacak yatırımcılarımız, 48 aya uzanan vade farksız ödeme avantajını yaşayacak” dedi.

çağdaş mimariyle buluştu

Osmanlı klasik mimarisiyle çağdaş mimariyi buluşturan bir yaklaşım sergileyen , haiz olduğu özelliklerle alışverişten spora, sağlıktan eğitime değişik gerekseme ve beklentileri karşılayacak özellikte bir yaşam konforu sağlamak hedefliyor. Yalnızca konum ve manzarasıyla değil, geleneksel ve moderni birleştiren mimarisiyle de Eski İstanbul’u doyasıya yaşatıyor.

Stüdyodan 5+1’e kadar daire seçenekleri

We Haliç’te 40 m2 lik stüdyolardan başlayıp değişik daire tipleri ve metrekare alternatifleriyle 5+1’e kadar değişik büyüklükteki bahçeli, teraslı ve 2,90 metre tavan yüksekliğine haiz daire seçenekleri içeriyor. We konseptli konut ve çarşı bölümleri; WE konut, We bulvar çarşı, We meydan olarak tanımlanıyor. Proje ticari ve toplumsal donatılarıyla bir mahalle konsepti yaratıyor. We bulvar çarşıda markaların yer almış olduğu ticarî alanları kaplayan mağazalar, kafeler ve restoranlar içeriyor.

Bir önceki haberimiz olan Edirne Haberleri başlıklı haberimizde ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı