İl Protokol Üyeleri Pomem Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

IHA

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın’la beraber il protokol üyeleri Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) öğrencileriyle bir araya geldi
Vali Büyükakın, kamu kurumları hakkında data almak amacıyla yapmış olduğu ziyaretleri kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyarette, kurum emekleri hakkında data aldı. Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat’tan bayındır planı, inşaat, çevre düzeni, çevre kirliliği ve ile laboratuvar bölümleri benzer biçimde müdürlüğün emekleri hakkında brifing alan Vali Büyükakın, çalışmalarında başarı diledi.
Vali Büyükakın, sonrasında Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürü Suat Günbey’i ziyaretinde bir süre söyleşi ederek, ziyaret defterini imzaladı.
Burada Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutan Vekili Albay Hamza Çömez, Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Bilecik Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kamil Kaya, Bilecik İl Jandarma Komutan Vekili Albay Yusuf Arık, Bilecik İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ve Bilecik POMEM Müdürü Suat Günbey ile beraber 19. Dönem POMEM Hususi Harekat aday öğrencilerle yemekte buluşan Vali Büyükakın, öğrencilere eğitimlerinde ve görevlerinde başarılar diledi.

Bir önceki haberimiz olan İl Protokol Üyeleri Pomem Öğrencileriyle Bir Araya Geldi başlıklı haberimizde hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı