Gayrimenkul Sektörü Antalya’da Buluşuyor

IHA

Antalya ile ve Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ortaklık ile 13-14 Aralık tarihlerinde ’Gelişen Kentler Zirvesi’ düzenlenecek. Zirvede turizmin en mühim destinasyonlarından liman, ve raylı sistem projeleri ele alınacak.
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in iştirakı ile gerçekleştirilecek zirve 14 Aralık Perşembe günü saat 09.00’da Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek. Zirvede turizmin en mühim destinasyonlarından liman, ve raylı sistem projeleri tüm yönleriyle ele alınacak.

Rapor açıklanacak
Gelişen Kentler Zirvesi’nde ek olarak turizmin başkenti Antalya ve çevresinin, genel sosyo-ekonomik değerlerinin yanı sıra, alanında barındırdığı potansiyel ve sunmuş olduğu fırsatlar ele alınacak. Antalya’nın genel ekonomisinden sektörüne, çalışmalarından geleceğe yönelik öngörülere kadar tüm yönleriyle incelenerek hazırlanan ’Antalya İli Yatırım Alanları Vizyon Raporu’ da, ’Gelişen Kentler Zirvesi-Antalya’da katılımcılarla paylaşılacak.

Teknik seyahat
sektörü temsilcileri, mahalli yöneticiler, yatırımcılar, uzmanlar, kamu yöneticileri, işadamları, sektörünün ulusal temsilcileri, akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirilecek zirve öncesi katılımcılara yönelik 13 Aralık Çarşamba günü Teknik ve Kültürel Gezi Programı düzenlenecek. Katılımcılar, kentsel dönüşüm alanları, Lara Cruise Port, Konyaaltı ve Raylı Sistem benzer biçimde projeler yerinde incelenecek

Bir önceki haberimiz olan Gayrimenkul Sektörü Antalya'da buluşuyor başlıklı haberimizde , gayrimenkul ve kentsel dönüşüm hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı