Gayrimenkul Sektörü Antalya’da buluşuyor

Sektörü Antalya’da buluşuyor

ANTALYA (İHA) – Antalya ile ve Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ortaklık ile 13-14 Aralık tarihlerinde ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ düzenlenecek. Zirvede turizmin en mühim destinasyonlarından liman, ve raylı sistem projeleri ele alınacak.
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in iştirakı ile gerçekleştirilecek zirve 14 Aralık Perşembe günü saat 09.00’da Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek. Zirvede turizmin en mühim destinasyonlarından liman, ve raylı sistem projeleri tüm yönleriyle ele alınacak.

Rapor açıklanacak
Gelişen Kentler Zirvesi’nde ek olarak turizmin başkenti Antalya ve çevresinin, genel sosyo-ekonomik değerlerinin yanı sıra, alanında barındırdığı potansiyel ve sunmuş olduğu fırsatlar ele alınacak. Antalya’nın genel ekonomisinden sektörüne, çalışmalarından geleceğe yönelik öngörülere kadar tüm yönleriyle incelenerek hazırlanan ‘Antalya İli Yatırım Alanları Vizyon Raporu’ da, ‘Gelişen Kentler Zirvesi-Antalya’da katılımcılarla paylaşılacak.

Teknik seyahat
Gayrimenkul sektörü temsilcileri, mahalli yöneticiler, yatırımcılar, uzmanlar, kamu yöneticileri, işadamları, gayrimenkul sektörünün ulusal temsilcileri, akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirilecek zirve öncesi katılımcılara yönelik 13 Aralık Çarşamba günü Teknik ve Kültürel Gezi Programı düzenlenecek. Katılımcılar, kentsel dönüşüm alanları, Lara Cruise Port, Konyaaltı ve Raylı Sistem benzer biçimde projeler yerinde incelenecek
(SÇ-SÇ-Y)

07.12.2017 12:20:09 TSI
NNNN

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafınca geçilen tüm mahalli haberler, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatikman ajans kanallarından geldiği şekliyle yer verilmiştir. Bu alanda yer edinen haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

Bir önceki haberimiz olan İNDER Kentsel Dönüşüm Çözümleri Konferansı'nı gerçekleştirdi başlıklı haberimizde , emlak ve Emlak Konut GYO hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı