Ali Korkut’tan, Ak Partiye Hizmet Turu

IHA

Erzurum Merkez Yakutiye İlçe Belediye Başkanı Ali Korkut, Ak Parti İl teşkilatına gerçekleştirdiği projeler, emek harcamaları ve toplumsal belediyecilik alanında yapmış olduğu hizmetleri söyledi. Hizmetleri geniş bir yelpazede sunan Ali Korkut, İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve yönetiminden alkış aldı. Tarihi eselerin çevresinin açılması, emek harcamaları, Üç Kümbetler projesi, parklar, bahçeler, spor alanları ve toplumun her kesimine dokunan toplumsal belediyecilik çalışmalarından bir demet sunan Korkut, meydana getirilen hizmetlerle Ak Partiye ve Cumhurbaşkanına layık olmaya çalıştığını söylemiş oldu.
Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Ak Parti İl Başkanlığı binasında il yönetimine sunum yapmış oldu. İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve yönetim kurulunun hazır bulunmuş olduğu sunumda Ali Korkut, 2009 senesinde devraldığı belediyeye dair bir fotoğraf çizdikten sonrasında meydana getirilen hizmetleri görsel sunum eşliğinde söyledi. Esnafa borcunu ödeyemeyen, personel maaş ve toplumsal haklarını ödeyemeyen bir belediye devraldığını anımsatan Ali Korkut, “Çok şükür, şimdi kendi kaynaklarımızla devasa çalışmaları yapabiliyor, Üç Kümbetler gibi muhteşem bir projeyi yürütebiliyoruz” dedi.
Sultan Melik, Mehdiefendi, Hasanibasri, Habibefendi, Hacıcuma, Taş Mescit, Dervişağa, Kadana şeklinde birçok mahallenin kamulaştırıldığını hatırlatan Ali Korkut, “Yakutiye Kent Meydanı, Murat Paşa Kent Meydanı, İstanbulkapı gibi tarihi eserleri gün yüzüne çıkaran işlere imza attık. Üç Kümbetler’de muhteşem bir iş yapıyoruz. Şehrin her bölgesinde park, bahçe, futbol ve oyun alanları inşa ediyoruz. Toplumun her kesimine, her sosyal tabakaya ulaşabiliyor ve her kesime dokunabilen çalışmalar yürütüyoruz. Yoksul ailelerin kapısını çalabiliyor, onların halinden anlıyoruz. El veriyoruz, gönüller alıyoruz. Cumhurbaşkanımızın çizdiği yol üzerinde ve partime, bana güvenen insanlara, halkımıza, Cumhurbaşkanıma layık olmaya çalışıyorum. İnşallah çıktığımız yolda Rabbim bizi mahçup etmez” şeklinde konuştu.
Ali Korkut’un yapmış olduğu sunum Ak Parti il yönetimi tarafınca alkış ve taktirle karşılandı.

Bir önceki haberimiz olan KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ HEŞLEDİK Mİ? başlıklı haberimizde Fatih ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Yukarı